Skip to content


Hotel STOK

Położony w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków Wisły, Hotel STOK to idealne miejsce, by podziwiać górską przyrodę, odnaleźć ślady historii regionu i góralskiej tradycji.

Gęsta sieć szlaków turystycznych zachęca do wędrówek po jednym z najładniejszych pasm Beskidów, a bliskość granicy – do wykorzystania hotelu jako bazy wypadowej do Czech i na Słowację. Wyjątkowe walory wynikające z położenia w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, a także wiele atrakcji, jakie przygotowano dla Gości, sprawiają, że pobyt w Hotelu STOK pozostaje niezapomniany.

Do dyspozycji Gości oddano 203 pokoje i 2 apartamenty. Eleganckie wnętrza hotelowych restauracji i profesjonalna obsługa zachęcają do organizacji bankietów, balów i romantycznych kolacji. Karczma góralska i kominki plenerowe to miejsca, gdzie przy muzyce można zasmakować specjałów kuchni regionalnej i wyśmienitych dań z grilla.

W maju br. na powierzchni 450 mkw. otwarto kompleks odnowy biologicznej SPA Botanica. W ofercie indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, kąpiele, zabiegi aromaterapeutyczne oraz masaże pochodzące z różnych kultur świata.

Hotel w sercu Beskidu Śląskiego

Hotel STOK jako jedyny w Beskidach posiada własne wyciągi narciarskie Kiczera, zlokalizowane bezpośrednio przy obiekcie. Trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Do dyspozycji Gości wypożyczalnia sprzętu Blizzard, szkółka narciarska, opieka ratownika GOPR i karczma.

Hotel STOK zapewnia kompleksową obsługę konferencji, kongresów i szkoleń. Sala kongresowa może pomieścić 430 osób, a 8 sal konferencyjnych – od 15 do 120 osób.

Jako jeden z nielicznych hotel posiada rozległy teren (ok. 4 ha), umożliwiający organizację imprez plenerowych nawet dla 2 tys. osób, a także imprez integracyjnych z grami outdoorowymi, pikników, ekspozycji i wystaw sprzętu wielkogabarytowego.

W trakcie realizacji: basen kryty (10 x 20 m) z systemem dysz do hydromasażu, gejzerów wodnych i wyjściem na plażę (w sezonie letnim), brodzikiem dla dzieci, kompleks WELLNESS z jacuzzi i zespołem saun oraz automatyczna czterotorowa kręgielnia.

Informacje o hotelu

Hotel STOK to wymarzone miejsce na wypoczynek

www: www.hotelstok.pl
tel: (33)8564100
faks (33) 856 4155
e-mail: rezerwacja@hotelstok.pl
ul. Jawornik 52A, 43-460 Wisła

liczba pokoi……………….205
liczba miejsc………………. 430
cena za pokój dwuosobowy… 290 PLN
liczba sal konferencyjnych……..9
liczba miejsc w salach konferencyjnych……od 15 do 430

Posted in Hotele, Hotele na południu Polski. Tagged with , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.