Skip to content


Hotel Bartan

Hotel Bartan to nowoczesny, kameralny obiekt w nadmorskiej, najbardziej zielonej części Gdańska, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Dzięki takiemu położeniu jest atrakcyjnym miejscem dla spragnionych ciszy i kontaktu z przyrodą. Bliskość morza, piaszczystej plaży i dwóch rezerwatów przyrody daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. W rezerwatach, będących ostoją ptactwa wodnego, można rozkoszować się pięknymi widokami na dwa ujścia Wisły.

Niewielki hotel z nadmorskim klimatem oferuje 30 komfortowo urządzonych pokoi, w tym 3 apartamenty, a także restaurację, klub nocny, ogród zimowy, centrum rekreacyjne z sauną, jacuzzi oraz gabinetem masażu.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Bartan to niedawno zaaranżowana sala konferencyjna i sala wielofunkcyjna z możliwością zaciemnienia. Obie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i bezprzewodowy dostęp do internetu. Położony tuż nad morzem, wśród lasów wydmowych hotel oferuje także wiele możliwości organizacji imprez integracyjnych w terenie. Dla bardziej wymagających – rejsy łodziami motorowymi po Zatoce Gdańskiej lub Wisłą na gdańską Starówkę.

Kameralny hotel nad morzem nieopodal najpiękniejszej Gdańskiej plarzy.

Dumą hotelu jest Restauracja „BursztynowaM, z kominkiem, ogrodem zimowym i letnim tarasem. Serwowane są tu dania kuchni polskiej i europejskiej. Szczególnie polecane są znakomite dania z ryb, które zdobyły już uznanie w licznych konkursach kulinarnych.

Wieczorami zapraszamy do hotelowego klubu nocnego „Bohnsack”. Na-wiązuje on do tradycji przedwojennego Sobieszewa, łącząc stylowe wnętrza z nowoczesnością. Zbiór unikatowych fotografii kąpieliska Bohnsack i dawnego Gdańska to wspaniała okazja do magicznej podróży w przeszłość przy dobrym drinku i muzyce. Doskonałe nagłośnienie, ekran plazmowy i klimatyzacja umożliwiają organizowanie tu imprez muzycznych do 50 osób.

Położenie hotelu nad morzem, z dala od miejskiego zgiełku, gwarantuje idealne warunki do odpoczynku i regeneracji sił. Niewielka odległość od zabytkowego centrum Gdańska jest dodatkowym atutem.

Informacje o hotelu

tel: (58) 308 09 99
faks: (58) 308 09 43
e-mail: hotel@hotelbartan.pl
adres: ul. Turystyczna 9A, 80-680 Gdańsk Sobieszewo
liczba pokoi: 30
liczba miejsc: 90
cena za pokój dwuosobowy: od 290 PLN
liczba sal konferencyjnych: 2
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 130

Rekreacja

Szeroka 11-kilometrowa plaża, sauna i jacuzzi, sala bilardowa, nordic walking z instruktorem, rowery górskie, birdwatching z ornitologiem, w pobliżu dwa rezerwaty przyrody i tereny leśne.

Posted in 3 gwiazdki, Hotele, Hotele na pomorzu. Tagged with , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.