Skip to content


Hotel Nadmorski w Gdyni

Po prostu świetny wypoczynek

Hotel Nadmorski w Gdyni znany jest z dobrych relacji z klientami, a jego wierni bywalcy niezmiennie mogą liczyć na zniżki i promocje. Dla swoich klientów zrealizował już setki imprez, wśród nich tak prestiżowe, jak choćby Gospodarczy Szczyt Polsko-Ukraiński z udziałem prezydentów Polski i Ukrainy czy tygodniowy pobyt finalistek Miss World w roku 2006. Był również centrum dowodzenia dla ekipy przygotowującej pobyt prezydenta Stanów Zjednoczonych na Wybrzeżu w ubiegłym roku.

Hotel oferuje gościom komfortowe warunki do pracy, wypoczynku i integracji. Obiekt usytuowany jest tuż przy plaży, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i zaledwie kilka minut od centrum Gdyni. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że Nadmorski jest wyśmienitą bazą pozwalającą zarówno korzystać z bliskości komercyjnego i biznesowego centrum, jak i odpoczywać od miejskiego zgiełku.

Idealny zarówno do pracy jak i do wypoczynku.

Centrum konferencyjne Hotelu Nadmorskiego jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddaje nowocześnie wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 340 mkw. Przed wejściem do sali znajduje się przestronny hol, który daje możliwość dogodnej aranżacji np. ekspozycji.

Dziś, kiedy jest regułą, że wiele spotkań toczy się wokół stołu, to właśnie Kuchnia Autorska jest jednym z największych atutów Nadmorskiego. Z kolei hotelowe SPA oferuje gościom szereg zabiegów odnowy biologicznej i pielęgnacji, dzięki którym zrelaksowani mogą powrócić do codziennych obowiązków.

Hotel Nadmorski jest laureatem wielu nagród, wśród których szczególnie ważne jest wyróżnienie w konkursie „Gdynia bez Barier”. Przyznane obiektowi certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz HACCP DS. 3027 E.2002 gwarantują gościom bardzo wysoki standard oferowanych usług.

Informacje o hotelu

tel: (58) 667 77 77
e-mail: hotel@nadmorski.pl
adres: pl ul. Ejsmonda 2, 81-409 Gdynia
liczba pokoi: 90
liczba miejsc: 190
cena za pokój dwuosobowy: od 319 PLN
liczba sal konferencyjnych: 4
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 450

Rekreacja

Centrum SPA, korty tenisowe, jazda konna, żeglarstwo, nurkowanie, loty balonowe i inne

Posted in 4 gwiazdki, Hotele, Hotele na pomorzu. Tagged with , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.