Skip to content


Hotel Haffner

Relaks w klimatach Sopotu

Zielona ściana drzew, małe klimatyczne uliczki, przedwojenne kamienice z drewnianymi werandami – to nieznany Sopot. Miejsce wyjątkowe i chyba na szczęście nie do końca odkryte. Od wschodu obmywają je wody Zatoki Gdańskiej, od zachodu zaś otacza morenowy park krajobrazowy. Sopot to także miasto tętniące życiem, z gwarem ogródków kawiarnianych i restauracyjnych, z niezliczoną ilością imprez kulturalnych i sportowych.

W tym ciekawym mieście warto zatrzymać się w Hotelu Haffner. Legitymuje się on czterema gwiazdkami, ale według Gości swoją atmosferą i jakością usług zasługuje na więcej. Położony prawie w samym sercu kurortu, u podnóża zalesionego wzgórza. Do popularnego Monciaka (ul. Bohaterów Monte Cassino) lub na szeroką piaszczystą plażę idzie się zaledwie kilka minut.

Kilka kroków od słynnego Monciaka.

Po wejściu do holu cichutko sącząca się z głośników muzyka – po kakofonii miejskich dźwięków – wpływa na wszystkich kojąco. Ma się wrażenie, że tutaj wszyscy na nas czekali, że jesteśmy kimś wyjątkowym. Gustownie urządzone pokoje zachęcają do wypoczynku. Klasyka jest zawsze w modzie i zawsze się sprawdza. Ciekawa aranżacja świateł, piękne boazerie i gustownie dobrane meble sprawiają, że wnętrza są komfortowe i jednocześnie bardzo przyjazne.

Kolorowa kompozycja kwiatów przy wejściu do restauracji wprawia w dobry nastrój i wzmaga apetyt. Śródziemnomorska kuchnia pełna kolorowych sałat, warzyw i owoców działa kusząco na nasze zmysły. Ciepło promieni słonecznych, niezwykły smak serwowanych na tarasie potraw na długo pozostaje w naszej pamięci.

Można też mile spędzić czas w kawiarni. Intensywny i głęboki aromat kawy, niepowtarzalny smak deserów i cichy gwar rozmów nadają jej wyjątkowy charakter. Truskawki maczane w gorzkiej czekoladzie, sernik miodowy czy tiramisu z kawą latte jednoznacznie kojarzą się ze szczęściem i beztroską.

Następna miła niespodzianka czeka na nas w pubie. „Green fee, green card, driving range” to pojęcia doskonale znane miłośnikom gry w golfa. W Haffnerze pod okiem instruktora możemy poznać tajniki tego sportu, grając na najpiękniejszych polach golfowych świata lub po prostu dobrze się bawić na profesjonalnym symulatorze do gry.

Niejednokrotnie w naszych salach bankietowo-konferencyjnych zapadają ważne strategiczne decyzje, wręczane są nagrody, ktoś świętuje swój sukces, a inny w gronie rodziny i przyjaciół przy dźwiękach marszu Mendelssohna otwiera nowy rozdział swojego życia.

Hotel Haffner to zaskakująca mieszanka możliwości. Uosabia miejsce nasycone bogactwem smaków, kolorów i pozytywnej energii. Miejsce, którego nie wypada nie znać

Informacje o hotelu

tel: (58) 550 99 99
faks: (58) 550 98 00
e-mail: office@hotelhaffner.pl, konferencje@hotelhaffner.pl
adres: JJ. Haffnera 59, 81-715 Sopot
liczba pokoi: 106
liczba miejsc: 200
cena za pokój dwuosobowy: od 565 do 735 PLN
liczba sal konferencyjnych: 8
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 300

Rekreacja

Basen, sauna sucha, łaźnia parowa, siłownia (ze studiem cardio), jacuzzi, nordic walking, zabiegi w Instytucie SPA & Salon, tenis, profesjonalny symulator do gry w golfa, konie, rowery, sprzęt wodny.

Posted in 4 gwiazdki, Hotele, Hotele na pomorzu. Tagged with , , , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.