Skip to content


Termy Medical Warmia Park

Termy Medical Warmia Park to magiczne miejsce, położone w przepięknym zakątku Warmii i Mazur, 18 km od Olsztyna, ok. 180 km od Warszawy.

To kompleks zdrowia, witalności, piękna i sportu na najwyższym poziomie. Można tu zadbać nie tylko o urodę i relaks, ale też o zdrowie i kondycję. Hotel położony jest na przesmyku między jeziorami Łańskie i Pluszne, otacza go przepiękny warmiński las. Goście chwalą sobie szczególnie ciepły, rodzinny klimat w hotelu, otaczającą naturę, spokój, dobrą kuchnię i zabiegi SPA, które są oparte tylko na naturalnych preparatach.

Świat natury i wodnego relaksu…

Głównym atutem Term jest trzy poziomowy Aquapark z nietypowymi atrakcjami. Tężnie solankowe, groty dla zakochanych, podwodne akwaria przyciągają rodziny z dziećmi nawet z najdalszych zakątków Europy.

Szczególnie wiele przyjemności znajdą tu miłośnicy SPA, których zapraszamy do SPA & Medical Parku. To właśnie tu, w wyjątkowym klimacie relaksu, można wkroczyć w świat cudownych kompozycji zabiegowych regenerujących ciało i duszę. To, co nas wyróżnia, to zabiegi przy użyciu preparatów Kurland, stosowane wyjątkowo w tej części Europy.

Procedury zabiegowe oparte są tylko na naturalnych preparatach: ziołach, minerałach morskich, owocach, glince leczniczej, sianie i kwiatach. Wyjątkowe są pielęgnujące kąpiele w winogronach, płatkach róż, kąpiele piwne, masaże za pomocą gorących i zimnych kamieni Sassi Dei Vulcano.

Woda bez granic…

Zabiegi to prawdziwe rytuały, w których uczestniczą Goście, decydując np. o indywidualnej nucie zapachowej. Wszystkie preparaty powstają na oczach Gości. I Zabiegi wykonywane są na najbardziej luksusowej leżance wodnej Soft Pack -podgrzewanym łóżku wodnym, na którym ciało w stanie niemal całkowitej nieważkości poddawane jest działaniu dobroczynnych preparatów. Szczególnie polecany jest też spektakularny masaż Pantai Luar, wykorzystujący moc ziół i owoców zamkniętych w stemplach rozgrzanych do temperatury 140 stopni.

Zapraszamy również do restauracji. W menu znajdują się smakołyki kuchni zdrowej i lekkiej, wyśmienite dania z ryb słodkowodnych z niezwykle czystych jezior warmińskich oraz ryb morskich.

Informacje o hotelu

tel: (89) 519 53 00
faks: (89) 519 53 03
e-mail: termymedical@warmiapark.pl
adres: Pluski 91,11-034 gm. Stawiguda
liczba pokoi: 54
liczba miejsc: 159
cena za pokój dwuosobowy: 380-460 PLN
liczba sal konferencyjnych: 4
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 200

Rekreacja

Aquapark (m.in. 11 basenów, 5 zjeżdżalni, podwodne akwaria, tężnie solankowe, ścianka wspinaczkowa, groty dla zakochanych, łączka do opalania), SPA & Medical Park, zajęcia fitness, siłownia, Świat Saun, solankowy basen SPA, restauracja, klub muzyczny, bilard, atrakcje plenerowe, ognisko, grill, przejażdżki bryczką/konno, kuligi, plaża, ścieżki spacerowe i rowerowe, rowery, nordic walking, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Posted in 4 gwiazdki, Hotele, Hotele na Warmii i Mazurach. Tagged with , , , , , , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.