Skip to content


Siedlisko Morena

Mazurski dwór z klimatem

Hotel położony w przepięknym rejonie Mazur, w okolicach Ełku, na malowniczym wzniesieniu nad jeziorem Łaśmiady.

Pięć budynków Siedliska tworzy gościnny krąg, wewnątrz którego toczy się życie towarzyskie. Czasem przenosi się ono do stylowej jadalni z widokiem na jezioro, czasem do sali kominkowej, czasem – pod daszek grilla na świeżym powietrzu.

Każdy z 36 pokoi i apartamentów ma inny wystrój i charakter. Drewniane podłogi oraz oryginalne belkowane stropy, jadalnia z pięknym widokiem na jezioro, sala kominkowa – wszystko to łączy klimat klasycznego mazurskiego dworu.

W atmosferze relaksu i odprężenia

Miejscowa restauracja wspaniale dba o podniebienia gości, serwując zarówno dania regionalne, jak i łączące nowoczesność z tradycją. Prawdziwą specjalnością Siedliska są dania z ryb i miejscowe wypieki. Stylowa, pastelowa jadalnia z kaflowym piecem połączona jest z dużą drewnianą werandą, z której można podziwiać widok na jezioro.

Siedliskowa restauracja to także bar Jazz Bistro, grill pod zadaszeniem i barek na plaży. Jest również kredens i szafa z wyrafinowanymi winami i nalewkami robionymi na miejscu.

W Siedlisku doskonale czują się zarówno uczestnicy szkoleń i imprez integracyjnych, jak i ci, którzy szukają wypoczynku. Goście mają do dyspozycji kryty basen, saunę, korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej. W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni i pole golfowe.

Wygada, wypoczynek i biznes

Prywatna przystań wodna oferuje kajaki, rowery wodne, żaglówki. Na piaszczystej plaży, oczywiście pod opieką dorosłych, świetnie bawią się dzieci, mając do dyspozycji specjalnie wydzielony przybrzeżny fragment jeziora. A w deszczowe dni czeka na nie miniprzedszkole.
Chlubą Siedliska jest salon Wellness & Beauty, w którym można poddać się zabiegom i masażom luksusowych firm, takich jak: Estee Lauder, Clarins, Yalmont, Bioline, Dermaiogica, Payot czy SkinCeuticals. Cieszą się one niezwykłym zainteresowaniem gości. Są dodatkowym elementem kreującym atmosferę relaksu i odprężenia, jaką szczyci się Siedlisko Morena.

Informacje o hotelu

tel: (87)619 99 99
faks: (87) 619 99 98
e-mail: recepcja@siedliskomorena.pl
adres: Jeziorowskie 11a, 19-330 Stare Juchy
liczba pokoi: 36
liczba miejsc: 87
cena za pokój dwuosobowy: 330 PLN
liczba sal konferencyjnych: 2
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 150

Rekreacja

Basen, sauna, siłownia, gabinety (Clarins, Payot, Estee Lauder, Bioline, Valmont, Dermaiogica oraz SkinCeuticals), sala bilardowa, prywatna plaża i przystań wodna ze sprzętem, korty tenisowe, nordic walking, rowery, parking, bezprzewodowy internet, miniprzedszkole z opiekunką.

Posted in Hotele, Hotele na Warmii i Mazurach. Tagged with , , , , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.