Skip to content


Hotel Anders resort & spa

Malownicze położenie wśród jezior i lasów w zachodniej części Mazur sprawia, że Hotel Anders w Starych Jabłonkach od lat przyciąga turystów z całego świata. Bogata w atrakcje okolica oraz ogromny wachlarz oferowanych usług gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i odpocznie w komfortowych warunkach.

Przytulne i wygodne pokoje rozmieszczone są w dwóch budynkach – zabytkowym pałacu i nowej części hotelu. W stylowych wnętrzach pałacu przygotowano komfortowy apartament i kilka pokoi typu „studio” dla naprawdę wymagających Gości. Uzupełnieniem hotelowej bazy są 22 komfortowo wyposażone Mazurskie Chaty, położone na 11-hektarowym terenie hotelu. Pokoje typu „studio” i chaty to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Relaks wśród jezior i lasów

W hotelu znajduje się elegancka i stylowo urządzona Restauracja Pałacowa, w której mogą Państwo zasmakować doskonałych dań kuchni polskiej i europejskiej, ze szczególnym nastawieniem na potrawy z ryb. Utytułowany Szef Kuchni, Dariusz Struciński, juror w konkursach kulinarnych, dba o podniebienia wszystkich Gości. Z tego powodu obok standardowej karty dań powstały specjalne karty z daniami SPA oraz dla najmłodszych Gości hotelu.

Wachlarz oferowanych usług obejmuje przede wszystkim Centrum Zdrowia i Urody – AnderSPA z 8 gabinetami do masażu i specjalistycznych zabiegów, nowoczesny basen, Świat Mazurskich Saun oraz wannę z hydro masażem, która służy także jako basen dla najmłodszych. Specjalnością AnderSPA jest firmowy masaż jabłkowy, gdzie część masażu ciała wykonywana jest ciepłym owocem jabłoni. Dopełnieniem jest Centrum Rekreacyjne z kręgielnią, bilardem, kortem do squasha i siłownią. Latem Goście korzystają z 4 ziemnych kortów do tenisa oraz hotelowej plaży ze strzeżonym kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu wodnego.
Dla Gości biznesowych Hotel Anders przygotował 7 sal konferencyjnych na kameralne spotkania oraz imprezy wielkiego formatu.

Położenie nad jeziorem i w bezpośrednim sąsiedztwie lasów spowodowało, że do zabaw ekstremalnych hotel posiada specjalnie zmodyfikowany teren przygotowany do jazdy quadami, gry w paintball i zabaw team-buildingowych.

Informacje o hotelu

tel: (89) 642 70 00
faks: (89) 642 70 13
e-mail: andors@hotelanders.pl
adres: ul. Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
liczba pokoi: 120
liczba mazurskich chat: 22
liczba miejsc: 310
cena za pokój dwuosobowy: od 320 PLN
liczba sal konferencyjnych: 7
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 600

Rekreacja

8 gabinetów zabiegowych SPA, basen 8 x 16 m, centrum saun, kręgielnia, squash, bilard, siłownia, 4 korty tenisowe, kompleks boisk do siatkówki plażowej, przystań wodna, teren dojazdy quadami, gry w paintball i zabaw teambuildingowych

Posted in 3 gwiazdki, Hotele, Hotele na Warmii i Mazurach. Tagged with , , , , , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.