Skip to content


Hotel senator

SPA & Wellness

Czterogwiazdkowy Hotel Senator położony jest bezpośrednio nad morzem, w popularnej miejscowości wypoczynkowej Dźwirzyno, 10 km od Kołobrzegu. Obiekt umiejscowiony jest w malowniczym lesie sosnowym, a cały rozległy teren jest ogrodzony i monitorowany.

Do dyspozycji Gości są 123 komfortowe pokoje i apartamenty. Apartamenty i pokoje klasy biznes są klimatyzowane. W cenę pobytu wliczone jest korzystanie z Aquaparku, który oferuje 25-metrowy basen z torami pływackimi, zjeżdżalnie, urządzenia do masażu wodnego, parasole wodne, 3 jacuzzi, 2 sauny, łaźnię parową i wydzielone miejsca zabaw dla dzieci.

Rozrywka i wypoczynek nad morzem cały rok.

W centrum SPA & Wellness znajdą Państwo: kriokomorę, masaże, magneto-, elektro- i laseroterapię. Polecamy także szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetyki ciała i twarzy. Specjaliści terapii manualnej zapewniają najwyższy poziom wykonywanych masaży i zabiegów.

Wśród hotelowych atrakcji wyróżniają się: sześciotorowa kręgielnia, bilard, sala kinowa na 180 miejsc, lobby bar, klub oraz dwupoziomowa dyskoteka. O kondycję zadbać można w klubie fitness i siłowni.

Dzieci w Hotelu Senator mają status szczególnych gości. Specjalnie dla nich działa „Klub Malucha” gwarantujący opiekę wykwalifikowanych animatorów. Do dyspozycji „klubowiczów” jest klimatyzowana sala zabaw plastycznych, wyposażona w zestaw multimedialny, zabawki i przybory plastyczne, sala zabaw ruchowych i plac zabaw na terenie hotelu.

Serdecznie zapraszamy do Dźwirzyna – jednego z magicznych miejsc na Wybrzeżu!

Informacje o hotelu

tel: (94) 354 95 00
faks: (94) 354 94 45
e-mail: senator@hotelsonator.pl
adres: ul. Wyzwolenia 35, 78-131 Dźwirzyno
liczba pokoi: 123
liczba miejsc: 239
cena za pokój dwuosobowy: od 390 PLN
liczba sal konferencyjnych: 5
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 398

Dzieciaki nie płacą!

Skorzystaj z unikatowej oferty bezpłatnego wypoczynku dla dziecka z dodatkowymi atrakcjami. Szczegóły na www.hotelsenator.pl lub pod adresem senator@hotelsenator.pl

Posted in 4 gwiazdki, Hotele, Hotele na pomorzu. Tagged with , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.