Skip to content


Hotel Royal Baltic

Stylowe wnętrza, doskonała kuchnia, bliskość morza i sosnowego lasu – Hotel Royal Baltic w Ustce to miejsce z wyjątkowym klimatem dla najbardziej wymagających Gości.

Najnowszy hotel nad Bałtykiem przyciąga niezwykłą architekturą i wyjątkowym położeniem. Budynek w stylu przedwojennych willi, otulony sosnowym lasem, położony 150 metrów od plaży to doskonałe miejsce zarówno na pobyty rodzinne, jak i spotkania biznesowe.

Do dyspozycji Gości jest tu 58 obszernych pokoi, każdy stylowo umeblowany, z balkonem, nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz dostępem do internetu. Wyjątkowe są apartamenty – ich goście dodatkowo mają do dyspozycji osobiste sauny.

Niezwykła architektura, wyjątkowe położenie.

Sercem obiektu jest stylowa restauracja oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej. W menu znajdują się szeroki wybór dań rybnych, pasty, dziczyzna, smakowite desery i bogata karta win.
– Nasza restauracja jest ewenementem na środkowym Pomorzu – opowiada Andrzej Jakomulski, szef kuchni. – Mimo że istnieje zaledwie od kilku miesięcy, już możemy się pochwalić stałymi gośćmi, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski.

W hotelu szczególnie dba się o najmłodszych – w restauracji czeka na nich specjalne menu, w którym prym wiodą pierogi z jagodami z sosem z białej czekolady, do obszernych pokoi można wstawić dziecinne łóżeczko, a znudzonym maluchom chętnie umili pobyt profesjonalna opiekunka.

Są nad Bałtykiem miejsca niezwykłe. Jedno z nich to Hotel Royal Baltic.

Hotel Royal Baltic to doskonałe miejsce na konferencje i spotkania biznesowe. Do dyspozycji Gości jest tu profesjonalna, doskonale wyposażona sala konferencyjna oraz kameralny business room gwarantujący dyskrecję. Urozmaicony teren dookoła hotelu po-I zwala na organizację r imprez integracyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Zmęczeni konferencjami Goście mogą zrelaksować się, zamawiając masaż do pokoju. W ofercie szeroki wybór masaży klasycznych i relaksacyjnych. Już wkrótce oferta hotelu zostanie poszerzona o basen i profesjonalne SPA. Hotel jest w trakcie kategoryzacji na cztery gwiazdki.

Informacje o hotelu

tel: (59) 815 52 81, (59) 815 52 82
faks: (59) 815 52 83
e-mail: recepcja@royal-baltic.pl
adres: ul. Wczasowa 26,76-270 Ustka
liczba pokoi: 58
liczba miejsc: 140
cena za pokój dwuosobowy: od 250 PLN
liczba sal konferencyjnych: 1
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 20

Rekreacja

Sauny, masaże, a wkrótce także basen i profesjonalne SPA

Posted in 4 gwiazdki, Hotele, Hotele na pomorzu. Tagged with , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.