Skip to content


Centrum SPA „Ognisty Ptak”

Centrum „Ognisty Ptak”, zatopione w bajkowej scenerii Wielkich Jezior Mazurskich, to swoiste uhonorowanie żeglarskiej przeszłości. Miejsce, gdzie można aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i piękno ciała, a także wyłączyć się z codziennego terminarza spraw ważnych i ważniejszych. I gdzie można poznawać lokalne historie, kontemplując mazurską naturę. Jednak to, co nadaje wnętrzu obiektu unikalny charakter, znajduje się za oknami – jezioro Swięcajty.

By wśród natury wydobyć piękno od nowa…

W tej niezwykłej scenerii „Ognisty Ptak” kusi eleganckimi wnętrzami, kameralną atmosferą i jakością świadczonych usług. Ciepłe barwy ścian i dźwięki lekko jazzującej muzyki stanowią dopełnienie całości. Tu nie można się nudzić – dzięki oferowanym atrakcjom miejsce to przyciąga gości krajowych i zagranicznych.

Zbawienną moc wody i pełen relaks zapewnia centrum rekreacyjne, w którym znajduje się basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi oraz sauna. Basen i jacuzzi bezpośrednio połączone są z ogrodem zimowym, skąd rozciąga się wspaniały widok na jezioro Swięcajty.

Tu marzenia stają sięrzeczywistością

Instytut Wellness & SPA proponuje holistyczną pielęgnację ciała. Zadziwiające, że mimo obecnych gości panuje tu błoga cisza. Centrum SPA „Ognisty Ptak” jako jeden z pierwszych obiektów w Polsce wprowadził do swojej oferty prestiżowe 7- i 14–dniowe programy odmładzająco-odchudzające na licencji dr. Bardadyna. Umiejętne połączenie ćwiczeń odmładzających, auaerobiku, nordic wal-king i diety strukturalnej (określanej często dietą gwiazd), opracowanej przez tego lekarza i naukowca, przynosi zaskakujące efekty.

Przystanek po uśmiech i zdrowie!

Elegancka restauracja zachwyca pięknym widokiem na Swięcajty. Na osoby ceniące bardziej luźną atmosferę czeka wyjątkowa w swej stylistyce tawerna Karaka. Przy kuflu zimnego piwa lub indywidualnie skomponowanym drinku można tu wysłuchać koncertów jazzowych i szantowych.

Firmy chcące połączyć przyjemne z pożytecznym mają do dyspozycji dwie klimatyzowane sale konferencyjne. Od niedawna hotel promuje nowe podejście do wyjazdów integracyjnych, proponując program zdrowotny dla firm Health & Lifestyle.

Centrum „Ognisty Ptak” mimo krótkiej działalności stało się miejscem, do którego warto przyjechać i warto powracać. Cisza, równowaga między wszystkimi strefami życia, zdrowie i błogi spokój to pojęcia, i które mają tu inny wymiar.

Informacje o hotelu

tel: (87) 427 28 79
faks: (87) 427 02 77
e-mail: recepcja@ognistyptak.pl
adres: Dogonki, ul. Sztynorcka 6, 11-600 Węgorzewo
liczba pokoi: 10
apartamenty willowe: 15
cena za pokój dwuosobowy: od 280 PLN
liczba sal konferencyjnych: 2
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 200

Rekreacja
Basen z hydromasażem i przeciwprądem, sauna, jacuzzi. Instytut Wellness & SPA (zabiegi na ciało i twarz, VIP line, ajurweda)

Posted in Hotele, Hotele na Warmii i Mazurach. Tagged with , , , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.