Skip to content


Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Położony pośród zachodniomazurskich wzniesień morenowych Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych hoteli SPA w Polsce. To ulubione miejsce wypoczynku rodzin z dziećmi, szukających relaksu biznesmenów i poszukujących intymności znanych gwiazd.

Znajdujący się na miejscu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris zapewnia pełną gamę innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaży, zabiegów wodnych i niezwykłych kuracji inspirowanych Orientem. Nowoczesne Centrum SPA z basenem, kaskadami wodnymi, zespołem jacuzzi oraz kompleksem saun dostarcza pysznej zabawy i relaksu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Miejsce na rodzinne i biznesowe wypady

Noclegi oferuje w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach lub niezależnych domkach, z trzema sypialniami, salonem z kominkiem i kuchnią. Stanowią one kompleks mazurskich Siedlisk i są idealnym lokum dla grupy znajomych czy rodziny z czworonożnym pupilem. Położony obok hotelu Dom Leśny z dziewięcioma pokojami o podwyższonym standardzie, jadalnią, salonem z kominkiem i małą salą spotkań to z kolei doskonała propozycja dla niewielkich grup biznesowych.

Kulinarne przyjemności czekają w dwóch restauracjach: Romantycznej z otwartą kuchnią (rekomendowanej przez Slow Food) serwującą dania z karty oraz w Oranżerii proponującej kuchnię regionalną i europejską. Chwile relaksu przy kawie zapewnia Gościom przytulna Cafe Plotka. Wieczorami otwiera podwoje Klub Farma wyposażony w profesjonalną kręgielnię. Przygotowane przez hotel atrakcje, m.in. tenis, rowery, nordic walking, jazda konna czy joga, pozwalają na aktywne spędzenie czasu.

Hotele SPA Dr Irena Eris są członkami prestiżowej organizacji International SPA Association i elitarnej Premium SPA Resorts. Posiadają najwyższy certyfikat jakości Premium Quality.

Informacje o hotelu

tel: (89) 647 11 11
faks: (89) 647 10 00
adres: Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda
liczba pokoi: 97
liczba miejsc: 200
cena za pokój dwuosobowy: od 565 PLN
liczba sal konferencyjnych: 4
liczba miejsc w salach konferencyjnych: 220

Rekreacja

Rowery, tenis, przejażdżki konne.

Posted in Hotele, Hotele na Warmii i Mazurach. Tagged with , , , , , , , , , .

0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

Some HTML is OK

(required)

(required, but never shared)

or, reply to this post via trackback.